Hakkımızda

Blue Horeca olan firmamız siz müşterilerimize bünyesine otel ekipmanlarınıda katarak daha geniş bir yelpazede hizmet vermeye devam edecektir.


Blue Horeca 2010 yılında sektöründe yenilikci ve öncü çözümler sunmayı hedefleyerek son tüketiciye ulaşmak amacıyla sorumluluk bilinciyle kuruldu.


Otel, spa, hastane ve restaurant sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm tek kulanımlık tela ürünler (Spa iç Çamaşırları,Özel Spa örtüsü,Aşçı Kepi,Ziyaretci Önlüğü,Spa Kese,Sıcak & Soğuk Havlu,Kolanyalı Mendil) vb. Spa ve otellerin kullandığı her türlü tekstil ürünlerini (Havlu & Nevresim "Linen” & Yastık & Yatak & Buklet ) vb.bünyesinde bulundurmaktadır.


Marine & Yat Tekstili de yapmakta olan Blue Horeca bu konuda ürün çeşitliliğini arttırarak Marine Tekstili konusunda öncülük yapmayı planlamaktadır.


Blue Horeca aynı zamanda tek kullanımlık tela, spunlace ve elyaf mamüllerinin hammadde tedariğini sağlamaktadır.


Blue Horeca her geçen gün değişen ve ihtiyaçlarının bilicinde olan sektör müşterisinin yaşamlarına özel çözümler sunmak amacıyla hizmet vermektedir.


Satış & Pazarlamasını yaptığı Haccp ISO 22000 tavsiye ettiği tek kullanımlık tela ürünleri gün geçtikçe sektöre sunarak, istikrarlı bir şekilde büyümektedir.


Blue Horecabluehoreca